}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Flu

The Flu

Titulli :

Shiko 감기 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 122 min
Director:Kim Sung-soo,
Aktoret:Jang Hyuk, Soo Ae, Park Min-Ha, Yoo Hae-jin, Ma Dong-seok, Lee Hee-joon, Lee Sang-yeob, Cha In-pyo, Kim Ki-hyeon, Park Hyo-ju,

Pershkrimi i Filmit: The Flu

Një rast i gripit shpejt morfon në një pandemi. Ndërsa numri i të vdekurve rritet dhe paniku rritet, qeveria planifikon masa ekstreme për ta kontrolluar atë.

Keywords:
The Flu Shiko Filmin Falas, Shiko The Flu Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 817
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2