}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Gentlemen

The Gentlemen

Titulli :

Shiko The Gentlemen Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 113 min
Director:Guy Ritchie, Max Keene,
Aktoret:Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell, Hugh Grant, Eddie Marsan, Chidi Ajufo, Simon. R. Barker,

Pershkrimi i Filmit: The Gentlemen

Mickey Pearson ka ndërtuar një perandori shumë fitimprurëse marihuanë në Londër. Kur bëhet fjalë që ai kërkon të marrë para nga biznesi përgjithmonë, ajo shkakton komplote, skema, ryshfet dhe shantazhe në përpjekje për të vjedhur domenin e tij nga fshehurazi.

Keywords:
The Gentlemen Shiko Filmin Falas, Shiko The Gentlemen Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 614
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2