}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

Titulli :

Shiko The Good, the Bad and the Ugly Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1966Runtime: 161 min
Director:Sergio Leone, Giancarlo Santi, Fabrizio Gianni, Serena Canevari,
Aktoret:Clint Eastwood, Eli Wallach, Lee Van Cleef, Aldo Giuffrè, Luigi Pistilli, Rada Rassimov, Enzo Petito, Claudio Scarchilli, Livio Lorenzon, Antonio Casale,

Pershkrimi i Filmit: The Good, the Bad and the Ugly

Film western nje nder me te vleresuarit ne te gjitha koherat. I miri, i keqi dhe i shemtuari. Me aktor Clint eastwood ne nje nga rolet e tij me prestigjoze.

Keywords:
The Good, the Bad and the Ugly Shiko Filmin Falas, Shiko The Good, the Bad and the Ugly Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 302
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2