}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Grudge

The Grudge

Titulli :

Shiko The Grudge Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 93 min
Director:Rick Skene, Nicolas Pesce, Kyle Wong, Chris Johnson,
Aktoret:Andrea Riseborough, Demián Bichir, John Cho, Lin Shaye, Jacki Weaver, Betty Gilpin, William Sadler, Frankie Faison, Nancy Sorel, Tara Westwood,

Pershkrimi i Filmit: The Grudge

Pasi një nënë e re vret familjen në shtëpinë e saj, një detektiv përpiqet të hetojë rastin misterioz, vetëm për të zbuluar se shtëpia është e mallkuar nga një fantazmë hakmarrëse. Tani në shënjestër të shpirtrave demonikë, detektivi duhet të bëjë gjithçka për të mbrojtur veten dhe familjen e saj nga dëmtimi.

Keywords:
The Grudge Shiko Filmin Falas, Shiko The Grudge Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 370
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2