}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Host

The Host

Titulli :

Shiko The Host Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 102 min
Director:Andy Newbery,
Aktoret:Maryam Hassouni, Mike Beckingham, Dougie Poynter, Nigel Barber, Suan-Li Ong, Togo Igawa, Daniël Boissevain, Tom Wu, Derek Jacobi, Jeroen Krabbé,

Pershkrimi i Filmit: The Host

Një mundësi shansi lind për Robert Atkinson, një bankier në Londër i cili rrezikon paratë e bankës së tij për të lënë mënjanë dhe të fillojë një jetë të re. Për të përfituar, ai pa dashje regjistrohet me një kartel kinez për të transportuar një çantë në Amsterdam. Por gjithçka nuk është siç duket në një qytet të mbuluar nga sekretet e errëta. I nxitur nga lojtarët e pushtetit, droga, joshja dhe dhuna, Robert pret radhën e tij në një lojë vdekjeprurëse të zgjedhjes dhe pasojës.

Keywords:
The Host Shiko Filmin Falas, Shiko The Host Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 298
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2