}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

Titulli :

Shiko The Hunger Games: Catching Fire Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 146 min
Director:Aldric La'Auli Porter, Francis Lawrence, John R. Saunders, Ana Maria Quintana,
Aktoret:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Lenny Kravitz, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Donald Sutherland,

Pershkrimi i Filmit: The Hunger Games: Catching Fire

Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark behen shenjestra e Kapitolit pasi fituan lojrat e kaluara te urise. Duhen te marrin serisht pjese ne lojrat e radhes per te mos pasur kryengritje nga zona te pakenqaura me vendimin e Kapitolit qe thyen rregullat dhe nxoren dy fitues…

Keywords:
The Hunger Games: Catching Fire Shiko Filmin Falas, Shiko The Hunger Games: Catching Fire Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 739
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2