}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Hungover Games

The Hungover Games

Titulli :

Shiko The Hungover Games Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 86 min
Director:Josh Stolberg,
Aktoret:Ross Nathan, Sam Pancake, Ben Begley, Herbert Russell, John Livingston, Damien Bray, Tara Reid, Jamie Kennedy, Chanel Gaines, Hank Baskett,

Pershkrimi i Filmit: The Hungover Games

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që e kane humbur shokun e tyre, Doug, me ndihmen e Effing dhe Justmich, treshja shume e besueshme, ajo treshe duhet të përgatitet për të luftuar me kulturën e lojës Hungover, ndërsa në atë loje janë të përfshire edhe gratë e vërteta të distriktit 8, dhe Teddyn nga distrikti i kukullave.

Keywords:
The Hungover Games Shiko Filmin Falas, Shiko The Hungover Games Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 306
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2