}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Huntress: Rune of the Dead

The Huntress: Rune of the Dead

Titulli :

Shiko The Huntress: Rune of the Dead Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Rasmus Tirzitis, Stellan Särlefalk,
Aktoret:Moa Enqvist Stefansdotter, Yohanna Idha, Viva Östervall, Ralf Beck, Andreas Rylander, Peter Mörlin, Urban Bergsten, Andrea Larsdotter, Tommi Korkeamäki,

Pershkrimi i Filmit: The Huntress: Rune of the Dead

Dy vajza që ju mungon babai i tyre. Ai nuk është kthyer nga një sulm Viking prej dy vitesh. Motra më e madhe Runa bën punët e babit të saj, si për shembull gjuetinë me hark. Ajo ka ëndrra të këqija dhe vizione. A janë ato ogur për diçka?

Keywords:
The Huntress: Rune of the Dead Shiko Filmin Falas, Shiko The Huntress: Rune of the Dead Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 486
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2