}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Immigrant

The Immigrant

Titulli :

Shiko The Immigrant Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 117 min
Director:James Gray, Jessica Lichtner,
Aktoret:Marion Cotillard, Jeremy Renner, Joaquin Phoenix, Dagmara Domińczyk, Gabriel Rush, Antoni Corone, Deedee Luxe, Angela Sarafyan, Sofia Black-D'Elia, Jicky Schnee,

Pershkrimi i Filmit: The Immigrant

1921 New York. Një grua emigrante është mashtruar në një jetë burleske dhe vaudeville deri sa një magjistar marramendës përpiqet ta shpëtojë atë dhe ribashkohet me motrën e saj që po mbahet në kufijtë e Ellis Island.

Keywords:
The Immigrant Shiko Filmin Falas, Shiko The Immigrant Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 486
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2