}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Invisible Man

The Invisible Man

Titulli :

Shiko The Invisible Man Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 124 min
Director:Leigh Whannell,
Aktoret:Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Michael Dorman, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen, Benedict Hardie, Zara Michales, Renee Lim, Sam Smith,

Pershkrimi i Filmit: The Invisible Man

Kur ish-abuzivi i Cecilia merr jetën e tij dhe i lë asaj fatin e tij, ajo dyshon se vdekja e tij ishte një mashtrim. Ndërsa një seri koincidencash kthehen vdekjeprurëse, Cecilia punon për të provuar se ajo po gjuhet nga dikush që askush nuk mund ta shohë.

Keywords:
The Invisible Man Shiko Filmin Falas, Shiko The Invisible Man Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 509
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2