}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Jesus Rolls

The Jesus Rolls

Titulli :

Shiko The Jesus Rolls Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 85 min
Director:John Turturro,
Aktoret:John Turturro, Audrey Tautou, Bobby Cannavale, Sônia Braga, Jon Hamm, Christopher Walken, Susan Sarandon, Pete Davidson, Gloria Reuben, J.B. Smoove,

Pershkrimi i Filmit: The Jesus Rolls

Disa orë pas lirimit nga burgu, Jezui Quintana çiftëzohet me shokët e tij të mashtrimit Petey dhe Marie për një gëzim të lirë të krimit të vogël dhe romancës.

Keywords:
The Jesus Rolls Shiko Filmin Falas, Shiko The Jesus Rolls Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 330
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2