}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Last Tree

The Last Tree

Titulli :

Shiko The Last Tree Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 98 min
Director:Shola Amoo, Sataish O'Shea-Ramdeholl, Tom Allan, Zainah Loulou,
Aktoret:Sam Adewunmi, Gbemisola Ikumelo, Layo-Christina Akinlude, Rasaq Kukoyi, Tai Golding, Tuwaine Barrett,

Pershkrimi i Filmit: The Last Tree

Femi është një djalë britanik i trashëgimisë Nigeriane i cili, pas një fëmijërie të lumtur në Lincolnshire rurale, transferohet në Londrën e brendshme për të jetuar me nënën e tij. Duke luftuar me kulturën dhe vlerat e panjohura të mjedisit të tij të ri, adoleshenti Femi duhet të kuptojë se cilën rrugë drejt moshës madhore ai dëshiron të marrë.

Keywords:
The Last Tree Shiko Filmin Falas, Shiko The Last Tree Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 286
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2