}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Marine 2

The Marine 2

Titulli :

Shiko The Marine 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 95 min
Director:Roel Reiné, Charlie Sungkawess, Joanne McLennan,
Aktoret:Michael Rooker, Temuera Morrison, Lara Cox, Ted DiBiase Jr., Able Wanamakok, Josiah D. Lee, Cameron Pearson, Nick Dash, Masami Kosaka, Marina Ponomareva,

Pershkrimi i Filmit: The Marine 2

Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen në festë dhe marrin peng një numër njerëzish – duke përfshirë Robinin! I vetëm në një vend të huaj pa përforcime, Linudi duhet të mbështetet te stërvitja e tij si marins për t’iu kundërpërgjigjur terroristëve, për të shpëtuar pengjet dhe për të parandaluar një luftë ndërkombëtare!

Keywords:
The Marine 2 Shiko Filmin Falas, Shiko The Marine 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 480
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2