}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Occupant

The Occupant

Titulli :

Shiko Hogar Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 103 min
Director:Àlex Pastor, David Pastor,
Aktoret:Javier Gutiérrez, Mario Casas, Bruna Cusí, Ruth Díaz, Iris Vallés Torres, Cristian Muñoz, David Ramírez, David Selvas, David Verdaguer, Vicky Luengo,

Pershkrimi i Filmit: The Occupant

Havier Muno, dikur një drejtues i suksesshëm, merr vendimin për të lënë shtëpinë e tij, të cilën ai dhe familja e tij nuk mund ta përballojnë më.

Keywords:
The Occupant Shiko Filmin Falas, Shiko The Occupant Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 295
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2