}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Other Lamb

The Other Lamb

Titulli :

Shiko The Other Lamb Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 97 min
Director:Małgorzata Szumowska,
Aktoret:Michiel Huisman, Raffey Cassidy, Denise Gough, Eve Connolly, Kelly Campbell, Isabelle Connolly, Charlotte Moore, Zara Devlin, Ailbhe Cowley, Irene Kelleher,

Pershkrimi i Filmit: The Other Lamb
Një vajzë e lindur në një kult gjithë-femër, e udhëhequr nga një burrë në kompleksin e tyre, fillon të vërë në dyshim mësimet e tij dhe realitetin e saj.
Keywords:
The Other Lamb Shiko Filmin Falas, Shiko The Other Lamb Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 356
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2