}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Postcard Killings

The Postcard Killings

Titulli :

Shiko The Postcard Killings Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 104 min
Director:Danis Tanović,
Aktoret:Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Cush Jumbo, Denis O'Hare, Naomi Battrick, Ruairi O'Connor, Eva Röse, Lukas Loughran, Joachim Król, Steven Mackintosh,

Pershkrimi i Filmit: The Postcard Killings

Një ekip i detektivëve në New York heton vdekjen e vajzës së tij që u vra ndërsa ishte në muajin e saj të mjaltit në Londër, dhe rekruton ndihmën e gazetarit skandinav kur çifte të tjerë në të gjithë Evropën vuajnë një fat të ngjashëm.

Keywords:
The Postcard Killings Shiko Filmin Falas, Shiko The Postcard Killings Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 492
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2