}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Quarry

The Quarry

Titulli :

Shiko The Quarry Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 98 min
Director:Scott Teems,
Aktoret:Shea Whigham, Michael Shannon, Catalina Sandino Moreno, Bobby Soto,

Pershkrimi i Filmit: The Quarry

Një i larguar vret një prift që po udhëtonte dhe zë vendin e tij në një kishë të një qyteti të vogël, por shefi i policisë dyshon për veprime dashakeqëse.

Keywords:
The Quarry Shiko Filmin Falas, Shiko The Quarry Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 597
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2