}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Roads Not Taken

The Roads Not Taken

Titulli :

Shiko The Roads Not Taken Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 85 min
Director:Sally Potter, Adam Lock,
Aktoret:Javier Bardem, Elle Fanning, Salma Hayek, Laura Linney, Branka Katić, Dimitri Andreas, Katia Mullova-Brind, Milena Tscharntke, Debora Weston, Aaron Joshua,

Pershkrimi i Filmit: The Roads Not Taken

Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë me rrugën e saj, të cilën ajo e konsideron të ardhmen e saj.

Keywords:
The Roads Not Taken Shiko Filmin Falas, Shiko The Roads Not Taken Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 421
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2