}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Score

The Score

Titulli :

Shiko The Score Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 124 min
Director:Frank Oz, Rebecca Robertson, David Sardi,
Aktoret:Robert De Niro, Edward Norton, Marlon Brando, Angela Bassett, Jamie Harrold, Serge Houde, Mark Camacho, Martin Drainville, Marie-Josée Colburn, Bobby Brown,

Pershkrimi i Filmit: The Score

Një hajdut homoseksual shpreson të tërhiqet dhe të jetojë nga pasuria e tij e keqtrajtuar kur një fëmijë i ri e bind atë për të bërë një avokat të fundit.

Keywords:
The Score Shiko Filmin Falas, Shiko The Score Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 578
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2