}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Sky Is Pink

The Sky Is Pink

Titulli :

Shiko The Sky Is Pink Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 143 min
Director:Shonali Bose, Shubhagat Chowdhury, Shikha Rahi, Anubhav Chopra,
Aktoret:Priyanka Chopra, Zaira Wasim, Farhan Akhtar, Rohit Saraf,

Pershkrimi i Filmit: The Sky Is Pink

Historia e vërtetë dhe e pabesueshme e dashurisë së një çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila është gazmore, e hidhur, guximtare dhe… e vdekur.

Keywords:
The Sky Is Pink Shiko Filmin Falas, Shiko The Sky Is Pink Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 957
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2