}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Star

The Star

Titulli :

Shiko The Star Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 86 min
Director:Timothy Reckart,
Aktoret:Steven Yeun, Keegan-Michael Key, Aidy Bryant, Oprah Winfrey, Tyler Perry, Gina Rodriguez, Zachary Levi, Kelly Clarkson, Christopher Plummer, Tracy Morgan,

Pershkrimi i Filmit: The Star

Një gomar i vogël por i guximshëm dhe miqtë e tij të kafshëve bëhen heronjtë e pashuar të historisë më të madhe të treguar ndonjëherë, Krishtlindjes së parë.

Keywords:
The Star Shiko Filmin Falas, Shiko The Star Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 432
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2