}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Terminator

The Terminator

Titulli :

Shiko The Terminator Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1984Runtime: 108 min
Director:James Cameron, Stan Winston, Jean-Paul Ouellette, Brenda Weisman, Betsy Magruder, Sharon Kirkpatrick, Rob Roda, Thomas A. Irvine,
Aktoret:Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton, Paul Winfield, Lance Henriksen, Rick Rossovich, Bess Motta, Earl Boen, Dick Miller, Shawn Schepps,

Pershkrimi i Filmit: The Terminator

Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një luftë kundër makinave.

Keywords:
The Terminator Shiko Filmin Falas, Shiko The Terminator Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 523
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2