}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Thing

The Thing

Titulli :

Shiko The Thing Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1982Runtime: 109 min
Director:Larry J. Franco, John Carpenter, Jeffrey Chernov, Candy Artmont, Christine Wilson, Michael Steele,
Aktoret:Kurt Russell, Wilford Brimley, T. K. Carter, David Clennon, Keith David, Richard Dysart, Charles Hallahan, Peter Maloney, Richard Masur, Donald Moffat,

Pershkrimi i Filmit: The Thing

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…

Keywords:
The Thing Shiko Filmin Falas, Shiko The Thing Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 568
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2