}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Trigonal: Fight for Justice

The Trigonal: Fight for Justice

Titulli :

Shiko The Trigonal: Fight for Justice Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 122 min
Director:Vincent Soberano, Jenny Uy-Estrope,
Aktoret:Ian Ignacio, Sarah Chang, Rhian Ramos, Monsour Del Rosario, Vincent Soberano, Gus Liem, John Arceo, Paul Allica, Nina Iaroslavtseva, Levi Ignacio,

Pershkrimi i Filmit: The Trigonal: Fight for Justice

Një qark luftarak nëntokësor i drejtuar nga një sindikatë ndërkombëtare e krimit pushton qytetin e vogël të ishullit, idilik të një kampioni në pension MMA. Rrëmbyesit e sindikatës sulmojnë brutalisht gruan e tij dhe vrasin mikun e tij më të mirë, duke e lënë atë pa zgjidhje tjetër, por për të luftuar për drejtësi.

Keywords:
The Trigonal: Fight for Justice Shiko Filmin Falas, Shiko The Trigonal: Fight for Justice Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 311
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2