}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Turning

The Turning

Titulli :

Shiko The Turning Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 94 min
Director:Floria Sigismondi,
Aktoret:Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Mark Huberman, Niall Greig Fulton, Kim Adis, Joely Richardson, Denna Thomsen, Barbara Marten, Karen Egan,

Pershkrimi i Filmit: The Turning

Kejt Mandell heq dorë nga puna e saj si mësuese për t’u bërë guvernantja e 7-vjeçares Flora Feirçajld pas zhdukjes së zonjushës Xhesel. Kur ngjarje të çuditshme fillojnë të shqetësojnë Kejtin dhe fëmijët, ajo fillon të dyshojë se në korridoret e errëta të shtëpisë banon një entitet keqdashës.

Keywords:
The Turning Shiko Filmin Falas, Shiko The Turning Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 308
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2