}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Usual Suspects

The Usual Suspects

Titulli :

Shiko The Usual Suspects Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1995Runtime: 106 min
Director:Bryan Singer, Haley McLane, Wendy Dallas,
Aktoret:Stephen Baldwin, Kevin Spacey, Gabriel Byrne, Chazz Palminteri, Kevin Pollak, Pete Postlethwaite, Suzy Amis, Giancarlo Esposito, Benicio del Toro, Dan Hedaya,

Pershkrimi i Filmit: The Usual Suspects

Një anije ka qenë e shkatërruar, kriminelët janë të vdekur, dhe çelësi për këtë mister qëndron tek i mbijetuari i vetëm , histori e ndërlikuar duke filluar me pesë kriminelë me karrierë.

Keywords:
The Usual Suspects Shiko Filmin Falas, Shiko The Usual Suspects Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 333
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2