}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The VelociPastor

The VelociPastor

Titulli :

Shiko The VelociPastor Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 75 min
Director:Brendan Steere,
Aktoret:Greg Cohan, Alyssa Kempinski, Claire Hsu, Aurelio Voltaire, Daniel Steere, Fernando Pacheco de Castro, Yang Jiechang, Nicholas M. Garofolo, Zachary Steere, Jesse Turits,

Pershkrimi i Filmit: The VelociPastor

Pasi humbi prindërit e tij, një prift udhëton për në Kinë, ku ai trashëgon një aftësi misterioze që i lejon të shndërrohet në një dinosaur. Në fillim i tmerruar nga kjo fuqi e re, një goditje e fortë e bind atë ta përdorë atë për të luftuar krimin. Dhe ninjas.

Keywords:
The VelociPastor Shiko Filmin Falas, Shiko The VelociPastor Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 324
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2