}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Vow

The Vow

Titulli :

Shiko The Vow Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 104 min
Director:Michael Sucsy,
Aktoret:Rachel McAdams, Channing Tatum, Sam Neill, Scott Speedman, Jessica Lange, Tatiana Maslany, Lucas Bryant, Kristina Pesic, Dillon Casey, Wendy Crewson,

Pershkrimi i Filmit: The Vow

Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj ri-mundohet ta fitojë përsëri . Mbase iu kujton 50 takimet para..

Keywords:
The Vow Shiko Filmin Falas, Shiko The Vow Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 834
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2