}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

Titulli :

Shiko The Wolf of Wall Street Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 180 min
Director:Martin Scorsese, Adam Somner, Robert Legato, Holly Unterberger,
Aktoret:Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie, Kyle Chandler, Rob Reiner, Matthew McConaughey, Jon Bernthal, Kenneth Choi, P. J. Byrne, Brian Sacca,

Pershkrimi i Filmit: The Wolf of Wall Street

Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen historia e vërtetë dhe skandaloze e Jordan Belfort, njeriu që nga këmbimi i stoqeve të vogla, u kthye në një supermilioner të pamoralshëm. Në fundin e viteve 1980, ai krijoi një perandori ku korrupsioni ishte mbret dhe më shumë nuk mjaftonte kurrë.

Keywords:
The Wolf of Wall Street Shiko Filmin Falas, Shiko The Wolf of Wall Street Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 1322
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2