}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Woman

The Woman

Titulli :

Shiko The Woman Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 102 min
Director:Lucky McKee, Friday Savathphoune,
Aktoret:Pollyanna McIntosh, Sean Bridgers, Angela Bettis, Lauren Ashley Carter, Zach Rand, Shyla Molhsen, Carlee Baker, Shana Barry, Marcia Bennett, Chris Krzykowshi,

Pershkrimi i Filmit: The Woman

Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të “shtrënguar” atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan idhunshëm vendos jetën e familjes së tij në rrezik.

Keywords:
The Woman Shiko Filmin Falas, Shiko The Woman Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 425
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2