}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Wrath Of Vajra

The Wrath Of Vajra

Titulli :

Shiko The Wrath Of Vajra Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 115 min
Director:Law Wing-Cheong,
Aktoret:Xing Yu, Zhang Yamei, Steve Yoo, Poppin Hyun-Joon, Jiang Baocheng, Yasuaki Kurata, Hiroyuki Ikeuchi, Matt Mullins, Kofi Yiadom, Zhang Chun-Zhong,

Pershkrimi i Filmit: The Wrath Of Vajra

Një klan vdekjeprurës japonez që e quanin veten Tempulli i Hadianit ishin vënë në detyrë për të shkatërruar shpirtin e kinës. I riu Vajra ishte nje njeri i veçantë, i cili betohet se do hakmerret për atë që ia ka vrarë vëllaun dhe ti shkatërroj ata që e bën atë një armë vdekjeprurëse.

Keywords:
The Wrath Of Vajra Shiko Filmin Falas, Shiko The Wrath Of Vajra Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 429
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2