}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
There Will Be Blood

There Will Be Blood

Titulli :

Shiko There Will Be Blood Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 158 min
Director:Paul Thomas Anderson, Adam Somner, Anna Rane, Eric Richard Lasko,
Aktoret:Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Dillon Freasier, Ciarán Hinds, Kevin J. O'Connor, Hope Elizabeth Reeves, Colleen Foy, Barry Del Sherman, David Willis, Hans Howes,

Pershkrimi i Filmit: There Will Be Blood

Një histori e familjes, fesë, urrejtjes, naftës dhe çmenduris duke u fokusuar në një anë shekullore, Prespektiv janë ditët e para të biznesit.

Keywords:
There Will Be Blood Shiko Filmin Falas, Shiko There Will Be Blood Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 399
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2