}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Theresa & Allison

Theresa & Allison

Titulli :

Shiko Theresa & Allison Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 120 min
Director:Jeremiah Kipp, Charles D. Lincoln,
Aktoret:Arielle Hope, Sarah Schoofs, Alyson Danielczuk, Charles D. Lincoln, Alexandra Frantsevich, Jennie Sedlacek, Amy Jo Jackson, Pooya Mohseni, Sarah Kraus, Marisa Román,

Pershkrimi i Filmit: Theresa & Allison

Pas një qëndrimi një natë kthehet katastrofike, Theresa (Arielle Hope) e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie çnjerëzore, gjatë gjithë kohës të tunduar nga Allison e bukur dhe e pavdekshme (Sarah Schoofs)

Keywords:
Theresa & Allison Shiko Filmin Falas, Shiko Theresa & Allison Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 341
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2