}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Think Like a Man

Think Like a Man

Titulli :

Shiko Think Like a Man Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 122 min
Director:Tim Story, Steve Danton, Jody Blose, Janell Sammelman,
Aktoret:Michael Ealy, Jerry Ferrara, Meagan Good, Regina Hall, Kevin Hart, Taraji P. Henson, Terrence Jenkins, Romany Malco, Gabrielle Union, Jenifer Lewis,

Pershkrimi i Filmit: Think Like a Man

Ekuilibri i pushtetit në lidhjet e katër çifteve trazohet kur gratë fillojnë të ndjekin këshillën e librit të Stiv Harvit: Vepro si Një Zonjë, Por Mendo si Një Mashkull, për të marrë më tepër se çfarë duan nga burrat e tyre. Kur burrat kuptojnë se gratë kanë shtënë në dorë “udhëzuesin” e marrëdhënieve, vendosin se mbrojtja më e mirë është sulmi dhe thurin një plan për ta përdorur këtë informacion në interesin e tyre. Le të fillojë beteja e gjinive!

Keywords:
Think Like a Man Shiko Filmin Falas, Shiko Think Like a Man Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 748
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2