}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Thugs of Hindostan

Thugs of Hindostan

Titulli :

Shiko Thugs of Hindostan Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 164 min
Director:Vijay Krishna Acharya,
Aktoret:Amitabh Bachchan, 阿米尔·汗, Katrina Kaif, Fatima Sana Shaikh, Mohammed Zeeshan Ayyub, Lloyd Owen, Surendra Pal, Shane John Kruger, Kaivalya Chheda, Shaji Chaudhary,

Pershkrimi i Filmit: Thugs of Hindostan

Një histori për dashurinë e një njeriu për kombin e tij dhe dashurinë e dikujt tjeter për pushtet. Një aventurë epike e mbushur me plot emocione dhe luftë në dete.

Keywords:
Thugs of Hindostan Shiko Filmin Falas, Shiko Thugs of Hindostan Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 567
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2