}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Time of Happiness – Mutluluk Zamanı

Time of Happiness – Mutluluk Zamanı

Titulli :

Shiko Time of Happiness - Mutluluk Zamanı Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 108 min
Director:Şenol Sönmez,
Aktoret:Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Nazlı Kar, Levent Öktem, Sedef Avci, Yasmin Erbil,

Pershkrimi i Filmit: Time of Happiness – Mutluluk Zamanı

Dashuria e vërtetë nuk ka të bëjë me perfeksionin, por fshihet të metat. Filmi “Koha e Lumturisë” tregon historinë e Mertit i cili krijon jetën e tij “perfekte” pa u përballur me të kaluarën dhe Ada, e cila e ndërton jetën në bazë të eksperiencave të kaluara…

Keywords:
Time of Happiness – Mutluluk Zamanı Shiko Filmin Falas, Shiko Time of Happiness – Mutluluk Zamanı Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 695
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2