}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Trolls World Tour

Trolls World Tour

Titulli :

Shiko Trolls World Tour Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 94 min
Director:Walt Dohrn, David P. Smith,
Aktoret:Anna Kendrick, Justin Timberlake, Rachel Bloom, James Corden, Ron Funches, Kelly Clarkson, Anderson .Paak, Sam Rockwell, George Clinton, Mary J. Blige,

Pershkrimi i Filmit: Trolls World Tour

Popi dhe Brençi zbulojnë se ata janë një nga gjashtë fiset e ndryshme të Trollëve të ndarë në gjashtë territore të ndryshme të përkushtuar ndaj gjashtë llojeve të ndryshme muzikore. Mbretëresha e muzikës hard rok, e ndihmuar nga babai i saj, do të shkatërrojë çdo lloj muzike tjetër që roku të ketë regjimin suprem. Me këtë rrezik të ri, Popi dhe Brençi bashkojnë gjithë Trollët kundër Barbës dhe planit të saj.

Keywords:
Trolls World Tour Shiko Filmin Falas, Shiko Trolls World Tour Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 637
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2