}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
TRON: Legacy

TRON: Legacy

Titulli :

Shiko TRON: Legacy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 125 min
Director:Joseph Kosinski, Portia Tickell, Elspeth Grafton,
Aktoret:Garrett Hedlund, Jeff Bridges, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner, Michael Sheen, James Frain, Beau Garrett, Yaya DaCosta, Serinda Swan, Elizabeth Mathis,

Pershkrimi i Filmit: TRON: Legacy

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

Keywords:
TRON: Legacy Shiko Filmin Falas, Shiko TRON: Legacy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 540
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2