}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
True History of the Kelly Gang

True History of the Kelly Gang

Titulli :

Shiko True History of the Kelly Gang Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 124 min
Director:Justin Kurzel,
Aktoret:Russell Crowe, Nicholas Hoult, George MacKay, Charlie Hunnam, Essie Davis, Earl Cave, Sean Keenan, Thomasin McKenzie, Jacob Collins-Levy, Orlando Schwerdt,

Pershkrimi i Filmit: True History of the Kelly Gang

Bazuar në romanin e Peter Carey. Historia e breshërit australian Ned Kelly dhe bandës së tij ndërsa ata ikin nga autoritetet gjatë viteve 1870.

Keywords:
True History of the Kelly Gang Shiko Filmin Falas, Shiko True History of the Kelly Gang Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 466
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2