}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Twin Murders: The Silence of the White City

Twin Murders: The Silence of the White City

Titulli :

Shiko Twin Murders: The Silence of the White City Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Daniel Calparsoro,
Aktoret:Belén Rueda, Javier Rey, Aura Garrido, Manolo Solo, Àlex Brendemühl, Ramón Barea, Allende Blanco, Sergio Dorado, Rubén Ochandiano, Pedro Casablanc,

Pershkrimi i Filmit: Twin Murders: The Silence of the White City

Një detektiv kthehet në punë dhe po ashtu një vrasës i vjetër serial i cili i vret viktimat e tij në bazë të një renditje numërore. Cili është ai dhe si do të zgjidhet ky mister shumëvjeçar?

Keywords:
Twin Murders: The Silence of the White City Shiko Filmin Falas, Shiko Twin Murders: The Silence of the White City Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 334
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2