}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Valhalla

Valhalla

Titulli :

Shiko Valhalla Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Fenar Ahmad,
Aktoret:Roland Møller, Patricia Schumann, Ali Sivandi, Jacob Ulrik Lohmann, Salome R. Gunnarsdottir, Lára Jóhanna Jónsdóttir, Stine Fischer Christensen, Dulfi Al-Jabouri, Andreas Jessen, Asbjørn Krogh Nissen,

Pershkrimi i Filmit: Valhalla

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund të shkatërrojë botën.

Keywords:
Valhalla Shiko Filmin Falas, Shiko Valhalla Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 987
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2