}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Van Wilder 2: The Rise of Taj

Van Wilder 2: The Rise of Taj

Titulli :

Shiko Van Wilder 2: The Rise of Taj Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2006Runtime: 97 min
Director:Mort Nathan,
Aktoret:Kal Penn, Daniel Percival, Lauren Cohan, Glen Barry, Anthony Cozens, Steven Rathman, Jonathan Cecil, Holly Davidson, Roger Hammond, Kulvinder Ghir,

Pershkrimi i Filmit: Van Wilder 2: The Rise of Taj

Taj Mahal Badalandabad lë Kolegjin Coolidge mbrapa për sallat e Universitetit Camford në Angli, ku ai kërkon të vazhdojë arsimin e tij dhe të mësojë një student të ngritur si të përfitojë sa më shumë nga karriera e saj akademike.

Keywords:
Van Wilder 2: The Rise of Taj Shiko Filmin Falas, Shiko Van Wilder 2: The Rise of Taj Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 268
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2