}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder: Freshman Year

Titulli :

Shiko Van Wilder: Freshman Year Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 100 min
Director:Harvey Glazer,
Aktoret:Jonathan Bennett, Kristin Cavallari, Jerry Shea, Nestor Aaron Absera, Steve Talley, Meredith Giangrande, Nick Nicotera,

Pershkrimi i Filmit: Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder fillon vitin e tij të studentëve të parë në Kolegjin Coolidge dhe fillon një aventurë për të ulur hottie kampusin dhe çliruar shkollën e tij nga shtypja seksuale dhe mosfunksionimi i partisë.

Keywords:
Van Wilder: Freshman Year Shiko Filmin Falas, Shiko Van Wilder: Freshman Year Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 592
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2