}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
VFW

VFW

Titulli :

Shiko VFW Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 92 min
Director:Joe Begos,
Aktoret:Stephen Lang, Martin Kove, William Sadler, David Patrick Kelly, Dora Madison, Sierra McCormick, George Wendt, Fred Williamson, Tom Williamson, Travis Hammer,

Pershkrimi i Filmit: VFW

Një grup i veteranëve të luftës duhet të mbrojnë postin e tyre lokal VFW dhe një adoleshent të pafajshëm kundër një tregtari të droguar të droguar dhe ushtrisë së tij të pamëshirshme të mutantëve punk.

Keywords:
VFW Shiko Filmin Falas, Shiko VFW Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 321
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2