}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Vicky Donor

Vicky Donor

Titulli :

Shiko विक्की डोनर Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 122 min
Director:Shoojit Sircar,
Aktoret:Ayushmann Khurrana, Yami Gautam, Annu Kapoor, Dolly Ahluwalia, Kamlesh Gill, Puja Gupta, Inderpal Singh, John Abraham,

Pershkrimi i Filmit: Vicky Donor

Nje burre paguhet nga nje doktor klinike infertiliteti per te dhuruar sperme, dhe behet nje nga dhuruesit me te medhenj te spermes ne ate klinike.

Keywords:
Vicky Donor Shiko Filmin Falas, Shiko Vicky Donor Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 339
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2