}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

Titulli :

Shiko We Summon the Darkness Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 83 min
Director:Marc Meyers,
Aktoret:Alexandra Daddario, Keean Johnson, Maddie Hasson, Johnny Knoxville, Logan Miller, Amy Forsyth, Austin Swift, Allison McAtee, Erik Athavale, Steve Pacaud,

Pershkrimi i Filmit: We Summon the Darkness

Historia e tre vajzave që ndjekin një kult djallëzor të drejtuar nga babai i njërës prej tyre. Ata do të nxiten për vrasjet e radhës si një mënyrë për të përmbushur zemërimin e Zotit, por diçka bëhet pengesë dhe dikush tradhëton.

Keywords:
We Summon the Darkness Shiko Filmin Falas, Shiko We Summon the Darkness Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 438
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2