}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
We Take the Low Road

We Take the Low Road

Titulli :

Shiko We Take the Low Road Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime:
Director:Domenic Barbero, Jerry Spears, Anna Schiera,
Aktoret:Elijah Stevenson, Pisay Pao, Russell Hodgkinson, Angela DiMarco, Brian Sutherland, Anisha Adusumilli, S. Scott McCracken, Tony Doupe, Madelyn Grace, Rich Morris,

Pershkrimi i Filmit: We Take the Low Road

Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.

Keywords:
We Take the Low Road Shiko Filmin Falas, Shiko We Take the Low Road Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 722
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2