}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Wendy

Wendy

Titulli :

Shiko Wendy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 111 min
Director:Benh Zeitlin,
Aktoret:Devin France, Shay Walker, Tommie Lynn Milazzo, Gage Naquin, Yashua Mack, Gavin Naquin, Ahmad Cage, Krzysztof Meyn, Romyri Ross, Stephanie Lynn Wilson,

Pershkrimi i Filmit: Wendy

Humbur në një ishull misterioz, ku koha nuk të bën të rritesh, Uendi duhet të luftojë për të shpëtuar familjen, lirinë e saj dhe shpirtin gazmor nga rreziqet vdekjeprurëse të rritjes.

Keywords:
Wendy Shiko Filmin Falas, Shiko Wendy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 655
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2