}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
White Snake

White Snake

Titulli :

Shiko White Snake Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 95 min
Director:Ji Zhao, Amp Wong, Sam Xu,
Aktoret:Zhe Zhang, Tianxiang Yang, Tang Xiaoxi, Boheng Zhang, Zhen Xiaopu, Cheng Ma,

Pershkrimi i Filmit: White Snake

Një histori dashurie midis një shpirti gjarpri dhe një gjuetar gjarpri.

Keywords:
White Snake Shiko Filmin Falas, Shiko White Snake Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 425
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2