}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Wij

Wij

Titulli :

Shiko Wij Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 100 min
Director:Rene Eller, Esgo Groenendijk,
Aktoret:Pauline Casteleyn, Aimé Claeys, Gaia Sofia Cozijn, Axel Daeseleire, Salomé van Grunsven, Laura Drosopoulos, Friso van der Werf, Lieselot Siddiki, Maxime Jacobs, Tom De Vreese,

Pershkrimi i Filmit: Wij

Gjatë një vere të djegur në një fshat kufitar Belgjiko-Hollandez, tetë adoleshentë luajnë lojëra zbulimi për të thyer monotoninë e panumërt. Ata sfidojnë njëri-tjetrin dhe veten dhe shumë shpejt, kurioziteti i tyre seksual fillon të mjegullojë linjat midis të drejtës dhe të gabuarit. Ndërsa pafajësia është shtypur në lojëra të privuara dhe shfrytëzim seksual, adoleshentët shpejt shndërrohen në grabitqarë të pamëshirshëm.

Keywords:
Wij Shiko Filmin Falas, Shiko Wij Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.
Views 413
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2